Čo je novavoda

Projekt novavoda.sk je nový ( 2018 ). Stránku – projekt novavoda.sk spravuje firma Chlormont s.r.o. , ktorá má dlhoročné skúsenosti s úpravou a čerpaním vody.

Na trhu pôsobíme už od roku 1991

máme viac ako 25 ročné skúsenosti s technológiami na úpravu vody ako aj s čerpadlami, vodárňami…

Naše dlhoročné skúsenosti sú overené praxou priamo v teréne, na konkrétnych projektoch.

 

Čo Vám ponúka nová voda?

na stránke novávoda.sk sa snažíme o zrozumiteľnejšiu a čistejšiu komunikáciu s našimi zákazníkmi. Voda obsahuje veľa prvkov, zlúčenín a biologických látok, ktoré nie sú voľne okom viditeľné. Preto aj čistenie vody vyžaduje, aby sme dokonale poznali stav surovej vody a správne navrhli technológiu na čerpanie a úpravu vody. Upravená voda musú mať dokonalé parametre v celom vodovodnom systéme. Nová voda má mať správny tlak a prietok, má mať zloženie, ktoré je dokonale vhodné pre našu spotrebu a zároveň neškodí životnému prostrediu, teda je vo všetkých smeroch nová.

Našou filozofiou je ponechať vode to, čo je v nej dobré a odobrať, alebo zredukovať  iba to, čo nám škodí. Čerpadlami zabezpečíme potrebný prietok a tlak a primeranou úpravou ju zmeníme na bezpečnú a neškodnú pre Vás, a Vašich blízkych. A pravidelnou kontrolou a meraním preveríme funkčnosť systému. Dbáme na pravidelný servis …  Ako sa vraví, nič nenecháme na náhodu.

Primárne pôsobíme na území Slovenskej republiky, no máme niekoľko projektov aj u našich susedov v Českej republike a Rakúsku.

Značnú časť projektov sme realizovali pre domácnosti, ale služby poskytujeme aj výrobným firmám. Veľkému záujmu sa tešíme v poľnohospodárskom sektore, v obciach a samozrejme v zdravotníctve … , teda všade tam, kde je potrebná voda so všetkými dobrými vlastnosťami a parametrami …

Budeme radi, ak nám dáte svoju dôveru a využijete naše skúsenosti v oblasti úpravy vody …

 

… alebo si vyberte niektoré z našich overených produktov

Nákupný košík