Čo je novavoda

Projekt novavoda.sk je nový ( 2018 ). Stránku – projekt novavoda.sk spravuje firma Chlormont s.r.o. , ktorá má dlhé skúsenosti s úpravou a čerpaním vody.

Na trhu sme už od roku 1991

disponujeme s viac ako 25 ročnými skúsenosťami s technológiami na úpravu vody a skúsenosťami s čerpadlami, vodárňami …

Naše skúsenosti sú overené dlhodobou praxou priamo v teréne, na konkrétnych projektoch.

 

Prečo teda nová voda ?

Novávoda.sk chce byť bližšie k Vám, chce byť zrozumiteľnejšia a čistejšia. Nová voda je voda, ktorá má lepšie parametre, ako voda v studni, alebo vo vodovodnom systéme. Nová voda má správny tlak a prietok, má lepšie zloženie, ktoré je prirodzené pre našu spotrebu a zároveň neškodí životnému prostrediu, teda je vo všetkých smeroch nová.

Našou filozofiou je ponechať vode to, čo je v nej dobré a odobrať jej len to, čo jej a nám škodí. Čerpadlami jej dáme potrebný prietok a tlak a primeranou úpravou ju zmeníme na bezpečnú a neškodnú pre nás, aj pre naše okolie. A pravidelnou kontrolou a meraním preveríme funkčnosť systému. Dbáme na pravidelný servis …  Ako sa vraví, nič nenecháme na náhodu.

Primárne pôsobíme na území Slovenskej republiky, no máme niekoľko projektov a u našich susedov v Českej republike a Rakúsku.

Sme prospešní pre všetky domácnosti, ale aj výrobné firmy, veľkému záujmu sa tešíme v poľnohospodárskom sektore, v obciach a samozrejme v zdravotníctve … , teda všade tam, kde je potrebná voda so všetkými dobrými vlastnosťami a parametrami …

Nenechajte preto naše skúsenosti, aby sa stratili niekde v priestore a čase, naplno ich využite pre svoj prospech …

 

… alebo si vyberte z našich overených produktov